Hakkımızda 2017-11-27T22:15:20+00:00

Hakkımızda

DÜNDEN BUGÜNE MERİH DÜĞME

Firmamız 1974 yılında İstanbul‘da kuruldu. Dönemin teknolojisi (el tornaları) ile düğme üreten firmamız, gelişmeleri yakından takip ederek bugünkü konumuna gelmiştir.

Firmamız bugün 5000 m2’lik kapalı alanda 150 kişilik personeli ile yaklaşık olarak günde 2,5-3 milyon adet düğmeyi kendine ait binasında üretmektedir. Ürünlerimiz Eko testinden geçtikten sonra tüketiciye sunulmaktadır.İmalat esnasında ve sonrasında çevreci bir anlayışla bugüne kadar sürdürdüğümüz politikamızı bundan sonrada devam ettireceğiz. Firmamızda üretilen ürünlerin bir kısmı fabrikamızda, bir kısmı Beyazıt’ta bulunan şubemizde pazarlanmakta olup, üretimimizin %90’ı Merter tekstil merkezindeki 8 katlı binamızda tüketicinin hizmetine sunulmaktadır. Yurt içi ve yurt dışı siparişleri makul terminler içinde alıp teslimatını yapmaktayız.

Profesyonel olarak ürettiğimiz düğme çeşitleri (Bay-Bayan-Çocuk olmak üzere) sırasıyla şöyledir.

a) Lazer Düğmeler

b) Polyester Opak Düğmeler

c) Polyester Ekay Düğmeler

d) Bastone (Çubuk) Düğmeler

e) Tahta Düğmeler

f) Boynuz,Çoban Düğmeler

g) Metal (Zamak, Prinç) Düğmeler

h) Plastik Düğmeler

ı) Metalize Düğmeler

i) Jeans (Metal Kot) Düğmeler

j) Bakalit Düğmeler

*Kısacası konfeksiyon sektöründe kullanılan ve adı düğme olan her şeyi üretebiliriz.

Ürünlerimiz dünyaca tanınmış tüm firmalar tarafından kullanılmış ve kullanılmaya devam etmektedir. 2000’li yıllardaki hedeflerimiz ise; yeniliklere ve değişime açık, çevreci, dünya barışını ve insan haklarını savunan bir anlayışla iş dünyasındaki mümtaz yerimizi korumak ve bu doğrultuda devam etmektedir.